MATEMATİK ÖZEL DERS

Matematik özel ders, öğrencilere bu alanda gereksinim duydukları yardımı sağlamak için mükemmel bir seçenektir. Matematik, birçok öğrencinin kabusu olabilir, ancak doğru yaklaşım ve destekle bu konuyu öğrenmek ve başarılı olmak mümkün hale gelir. Matematik özel derslerin avantajları şunlar olabilir:

  1. Bireysel Dikkat: Öğrenci, öğretmenin tam dikkatini alır, bu da öğrenme sürecini hızlandırabilir.
  2. Özelleştirilmiş Program: Dersler, öğrencinin eksikliklerine odaklanır ve özelleştirilmiş bir öğrenme planı sunar.
  3. Özgüven Geliştirme: Özel dersler, öğrencinin matematikle olan özgüvenini artırabilir ve sınavlara hazırlanmasına yardımcı olabilir.
  4. İleri Seviyeye Taşıma: İleri düzey matematik öğrencileri için de özel dersler, daha karmaşık konuları anlamalarına yardımcı olabilir.
MATEMATİK ÖZEL DERS
MATEMATİK ÖZEL DERS

Online Matematik Özel Ders

Online matematik özel ders ile birlikte öğrenci koçluğunu da birlikte yürüten alanında uzman bir öğretmenim. Marmara Üniversitesi öğretmenlik eğitimi dışında ayrıca Yıldız Teknik Üniversitesinden de Öğrenci Koçluğu eğitimi aldım.

Aktif  teknoloji kullanımı, matematik ve Öğrenci koçluğunu çok iyi harmanlamış bir öğretmen olarak yüz yüze özel ders kalitesinde online matematik özel ders vermekteyim.

2.sınıftan 12.sınıfa kadar; ilkokul, ortaokul ve lise tüm seviyelerde matematik özel ders vermekteyim. İsteyene Fen dersini de 8.sınıfa kadar verebilirim. LGS TYT AYT YKS sınavlarına yönelik matematik özel ders vermekteyim.

Amerika ve Avrupa’da okuyan öğrencilere de o ülkenin matematik müfredatına uygun  online İngilizce matematik özel ders vermekteyim.

   Üniversite 1.sınıftan beri  öğrencilere matematik özel ders vermeye başladığım için hem genç bir öğretmenim , hem de 18 yıllık  tecrübeye sahibim. Pedagojik formasyona sahip bir öğretmen olarak öğrencilerime ders takibinin yanında rehberlik anlamda da destek oluyorum. Kısacası Öğrenci Koçluğu ekseninde derslerimi anlatıyorum.

  Hem farklı kurumlarda çalışma, hem de online ve yüz yüze matematik özel ders tecrübesine sahip bir öğretmen olarak bir çok öğrenciye ders verdim, vermeye devam ediyorum.

Neden Online Matematik Özel Ders?

Eğer yüz yüze matematik dersi isterseniz sadece oturduğunuz ilçeye yakın öğretmenler arasından tercih yapmak zorundasınız. Online eğitimde dünyanın her yerinden istediğiniz kalitede online matematik öğretmeni bulma seçeneğiniz olur.

Yüz yüze ders ücreti online ders ücretinin neredeyse iki katı. Bu ücret farkı öğretmenin ulaşım masrafı ve zaman kaybına ödersiniz. Online eğitimde sadece öğretmenin tecrübesine ve emeğine ödeme yaparsınız.

Tatile veya misafirliğe gitmenize rağmen isterseniz dersinizi yine de yapabilirsiniz. Bulaşıcı hastalıklardan korunursunuz.

Kursa ya da okula gitmek için zaman kaybetmezsiniz. Ulaşım ya da yemek gibi masraflarınızı devreden çıkarmış olursunuz.

MATEMATİK ÖZEL DERS
MATEMATİK ÖZEL DERS

Matematik Kursu

Kurslar veya dershaneler belli bir seviyeye gelmiş öğrencilere fayda sağlarken özellikle matematik alt yapısı sağlam olmayan öğrencilere pek bir fayda olmamakta. Bu durumdaki öğrencilerle bire bir çalışmak en mantıklısı olur.

Matematik Özel Ders İşleme Tarzım

Dersimde öğrenci sürekli aktiftir, soruları genelde öğrenci çözer .Ben de çözmesine rehberlik ederim. Önemli olan benim değil öğrencinin çözmesidir. Dersten sonra işlenen konu kazanımlarıyla uyumlu öğrencinin seviyesine uygun bir ödevlendirme yapmaktayım. Bir sonraki derse kadar ödevini yetiştirmesi gerekir. Duruma göre ödevin resmini de istiyorum. Her dersin başında önceki ders verilen ödevler kontrol edilir; Yanlış, boş veya doğru olup da tam olarak anlamadığı tüm sorularını çözüyorum. Sormadığı sorulardan da bazen ben bir iki tane soruyorum ‘’Bu soruyu nasıl yaptın’’ diye. İşte o zaman ödevin kalitesi ortaya çıkıyor. Öğrencinin kendini kandırmasına fırsat verilmemeli.

En İyi Online Matematik Hocası

En iyi online matematik hocası olmak için yüz yüze özel dersteki gibi matematik tecrübesi yetmez. Matematik tecrübesinin yanında teknolojiye de çok hakim olmak gerekir. Ayrıca öğretmen grafik tablet, iyi bir bilgisayar, hızlı internet altyapısı ve Zoom Pro üyeliğine sahip olmalı.

Matematik Özel Ders Fiyatları

Her ücrete ders bulmanız mümkün. Önemli olan tecrübeye oranla uygun fiyata ders bulabilmek. En az 18 yıllık bir öğretmen olarak tecrübeme oranla çok uyguna ders verdiğimi düşünüyorum. Ücretler ve kişiye özel çalışma programları hakkında tüm sorularınız ve detaylı bilgi almak için whatsapptan iletişime geçmekten çekinmeyin.

Veli Yorumları

Nilay Ö.(İNGİLTERE)

Öncelikle şunu söylemek isterim ki; eğitimin ne olduğunu bilen, öğrencinin dilinden anlayan ve en önemlisi de bizim beklentilerimize çözüm bulan değerli Şükrü öğretmenimize çok teşekkür ederim. Oğlumuz İngiltere’de yeterli olarak matematik dersini öğrenemediğinden ek ders takviyesi için arayışa girmiştik, bu evrede Şükrü hocam ile tanıştık ve kendisinden çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Tuğba A. (DUBAİ)

Şükrü bey çok iyi bir öğretmen kızım sayesinde matematik dersine severek giriyor. Daha önce kötü Öğretmen tecrübesi olan biri olarak belirtmek isterim ki Şükrü bey işini severek yapan, öğrencilerine değer veren biri.

Sencer A. (İSTANBUL)

Şükrü Hoca hem öğretmenliği ile hem de rehberliği ile oğlumuza çok faydalı oldu. Matematik bir sorun olmaktan çıktı. Ayrıca oğlumuzun kitap okuma alışkanlığı kazanmasına da çok faydası oldu. Bu sene de kendisi ile devam edeceğiz. Kesinlikle tavsiye ederiz, gözü kapalı kendisine güvenebilirsiniz.

Nazire A. (ANTALYA)

Online ders sanılanın aksine çok verimli ayrıca zaman kaybı da yok. Oğlum çok memnun kaldı. Başta düşündürmüştü online verimli olur mu diye. Yüz yüze ders işlerken çekiniyorlar. Biz memnun kaldık. kesinlikle şükrü hocam iyi ki tanımışız sizi. Başarılarınızın devamını dilerim değerli hocam.

NAGİHAN Y. (İSTANBUL)

Şükrü Hocayla oğlumun LGS hazırlık sürecinde tanıştık ve çalışmaya karar verdik.Daha önce başka bir hocayla çalışıyorduk.Oğlumuzu kısa zamanda tanıdı ve iletişimi iyi kurdu.Sonrasında pandemi girdi ve biz uzaktan çalışmaya devam ettik.Uzaktan çalışma anlamında da bir eksiklik yaşamadık.Şükrü hoca gerekli disiplini hem ders hem de oğlumuz için de sağladı.Bu süreçte uzaktan ders almak konusunda içiniz rahat olsun diyebilirim kendi adıma.Oğlumuz istediğimiz bir okula yerleşti .Teşekkürler Şükrü Hocam…

AYLA P. (KAYSERİ)

2021 yılı Covid 19 mücadele günlerinde eğitimin uzaktan eğitime geçti dönemde Lgs sınavında matemetik ve fen dersi aldık. Yüksek bir eğitimci kalitesi, çocuğuma kazandırdığı pratik soru çözümleri zamandan kazanmasını sağladı netlerinin artmasına vesile oldu.Iyi ki sizle yolumuz kesişti Şükrü Öğretmenimiz. Ayrıca eğitim ve öğrenci koçluğunuzdan, öğrenciyi yakın takibinizden ,hedef seçimlerinden motivasyon ve desteğinizle teşekkür ederiz.Lgs başarımızın mimari siz oldunuz .Bizde Türkiye ilk 5000 içinde yer aldığımız için gururluyuz.Biz Kayseride yaşadığımız için online eğitim aldık ve başardık sayenizde .Teşekkür ederiz hem oğlum hem kendi adıma .Başarılarınız daim olsun

MEHTAP S. (İSTANBUL)

Çok bunaldığımız, bu iş nasıl çözülür diye çıkış bulamadığımız bir dönemdi. Kendisine buradan ulaştık. Sağ olsun, deneyimli öğretmenliğiyle çocuğumuza, rehberliğiyle de bize büyük katkı sağladı. İşine saygı duyan, disiplinli ve çalışkan bir öğretmen, çocuğu strese sokmayan pozitif bir “eğitim koçu”. Biz hem matematik hem de fen bilgisi için destek alıyoruz.Yarattığı farkı da kısa sürede gördük.

EMİN Z. (İSTANBUL)

Matematikte ortalama bir oğlumuz vardı.Sayesinde gerçekten çok iyi bir noktaya geldi.Özellikle sınav sisteminin ve soru türlerinin de bu sene değiştiğini düşündüğümüzde Şükrü Hoca ile çalışmasaydık gerçekten sınavımız çok kötü geçecekti.Henüz sınav olmadık biraz daha var ama şimdi hem oğlum hem biz daha ümitliyiz.Gerçekten emeğine sağlık Şükrü Hoca şimdiden çok teşekkür ederiz. Birilerine referans olmak çok zordur ama Herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

Didem U. (İSTANBUL)

Şükrü hocayla bir süredir matematik dersi icin birlikte çalışıyoruz. Öğrenciye bakis acisindan,samimiyetinden ve eğitim planindan gayet memnun kaldik. Dersi Açık anlasilir sekilde anlatan ve sevdiren bir hoca. Sadece işine odaklanan ve çocuğunuzun egitime gercekten ihtiyacı olup olmadigini ,ihtiyaç varsa ne kadar sure calismak gerektigini acikca ortaya koyan bir hoca arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. İyi ki kendisiyle calismisiz. Teşekkürler

DERYA İ. (İSTANBUL)

Hocamızdan gayet memnunuz matematik ödevlerimizle beraber oğlum her gün kitap okuma da yapıyor ve hocamız bunun takibini de ayrıca yapıyor faydasını görüyoruz ve daha da göreceğimize inancımız tam

EROL K. (İSTANBUL)

Şükrü Hoca Gerçekten bu iş için doğru kişi derslere başladıktan sonra oğlumun başarı çıtası yükseldi herkese tavsiye eder kendisin de çok teşekkür ederim

DERYA K. (ADANA)

6 . Sınıf öğrencisi olan oğlum Şükrü hoca nin derslerine çok istekli katılıyor ve her seferinde bugünkü konuyu çok iyi anladım geri bildirimi alıyorum.Herkese tavsiye ederim. İyi ki sizi tanıdık hocam tesekkurler…

BURCU E. (İSTANBUL)

Şükrü Bey iki aydır kızım ile online matematik dersi yapıyor. Okul dersleride online da devam ettiği için, destek olması amacıyla ders almasını istemiştik. Hem okul derslerine destek hemde yeni nesil sorulara alışması acısından çok yararlı oldu. Online ders birebirde çok farklı ve faydalı. Şükrü Beyde bu konuda gayet başarılı. Tavsiye ediyorum kendisini.

ESRA T. (İSTANBUL)

Şükrü Hoca oğlumun çalışma sistemi ve ödevleri ile yakından ilgileniyor . Biz velilere bilgilendirme yaparak takibi sağlıyor. Evden çalışma ortamında da olsa dersler oldukça verimli geçiyor

ONUR Ç. (İSTANBUL)

Derslerinden oldukça memnunuz. Uzaktan eğitime geçtiğimiz bu donemde ders sayımızı arttırarak haftada 2 defa Matematik dersi almaya başladık. Bu sayede hem sene başından itibaren konuları tekrar ediyor hem de mevcut konularda geri kalmıyoruz. Herkese tavsiye edebileceğim, isine saygılı, disiplinli bir öğretmen.

FATMA B. (İSTANBUL)

Şükrü Hocamızdan çok memnun kaldık. Birebir yapılan dersler ve rehberliği sayesinde oğlumun matematiğe ilgisi ve ders başarısı arttı. Sınav notlarında gözle görülür artışlar görüyoruz.

HİLAL A. (İSTANBUL)

Şükrü hocadan matematik dersi almaya başladık. Kendisi güvenilir, disiplinli ve çalışkan öğretmendir. Öğrenci (oğlum) ile çok güzel öğretmen arkadaş diyoloğunu çok çabuk kurduğuna inanıyorum. Derslerde Farklı kaynaktan problem çözerek ilerliyor ve öğrenci ödevlerini yakından takip ediyor. Kendisinden ailece memnun kaldık Teşekkür ediyoruz.

DERYA K. (ADANA)

6 . Sınıf öğrencisi olan oğlum Şükrü hoca nin derslerine çok istekli katılıyor ve her seferinde bugünkü konuyu çok iyi anladım geri bildirimi alıyorum.Herkese tavsiye ederim. İyi ki sizi tanıdık hocam tesekkurler…

BURCU E. (İSTANBUL)

Şükrü Bey iki aydır kızım ile online matematik dersi yapıyor. Okul dersleride online da devam ettiği için, destek olması amacıyla ders almasını istemiştik. Hem okul derslerine destek hemde yeni nesil sorulara alışması acısından çok yararlı oldu. Online ders birebirde çok farklı ve faydalı. Şükrü Beyde bu konuda gayet başarılı. Tavsiye ediyorum kendisini.

ESRA T. (İSTANBUL)

Şükrü Hoca oğlumun çalışma sistemi ve ödevleri ile yakından ilgileniyor . Biz velilere bilgilendirme yaparak takibi sağlıyor. Evden çalışma ortamında da olsa dersler oldukça verimli geçiyor

ONUR Ç. (İSTANBUL)

Derslerinden oldukça memnunuz. Uzaktan eğitime geçtiğimiz bu donemde ders sayımızı arttırarak haftada 2 defa Matematik dersi almaya başladık. Bu sayede hem sene başından itibaren konuları tekrar ediyor hem de mevcut konularda geri kalmıyoruz. Herkese tavsiye edebileceğim, isine saygılı, disiplinli bir öğretmen.

FATMA B. (İSTANBUL)

Şükrü Hocamızdan çok memnun kaldık. Birebir yapılan dersler ve rehberliği sayesinde oğlumun matematiğe ilgisi ve ders başarısı arttı. Sınav notlarında gözle görülür artışlar görüyoruz.

HİLAL A. (İSTANBUL)

Şükrü hocadan matematik dersi almaya başladık. Kendisi güvenilir, disiplinli ve çalışkan öğretmendir. Öğrenci (oğlum) ile çok güzel öğretmen arkadaş diyoloğunu çok çabuk kurduğuna inanıyorum. Derslerde Farklı kaynaktan problem çözerek ilerliyor ve öğrenci ödevlerini yakından takip ediyor. Kendisinden ailece memnun kaldık Teşekkür ediyoruz.